FAKULTET ZA MEDICINU, FARMACIJU I ZDRAVSTVO
STUDIJSKI PROGRAM – STOMATOLOGIJA
-Prilikom učitavanja rasporeda
neophodan je „refresh (F5)“
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Anatomija |
Doc.dr Kristijan Dinjar |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Fizika sa biofizikom |
Doc. dr Dario Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Opšta hemija |
Prof. dr Ranka Kubiček |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić,lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Medicinska terminologija |
Akademik
prof. dr Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Biologija sa humanom genetikom |
Prof. dr Jasminka H.Halilović |
12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
12:00-14:00h |
|
Dentalna anatomija |
Prof. dr Nenad Tanasković |
19.03.2023. |
Uroak |
10:00-12:00h |
|
Biohemija |
Prof. dr Darko Manjenčić |
09.03.2024. 16.03.2024. 23.03.2024. 05.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 04.05.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Subota Subota Subota Subota |
10:00-12:00h 10:00-14:00h 08:30-12:30h 14:00-17:00h 09:30-12:30h 09:30-13:30h 10:00-14:00h 08:30-11:30h 10:00-13:00h |
|
Histologija i embriologija |
Prof. dr Slobodan Marinković |
|
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Statističke metode* |
Doc. dr Dario Galić |
07.03.2024. 21.03.2024. 04.04.2024. 18.04.2024. 02.05.2024. |
Četvrtak |
10:00-13:00h |
|
Sociologija* |
Akademik prof. dr Zoran Milošević |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
09:00-11:00h |
|
Medicinska etika* |
Prof. dr Sanda Pribić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Fiziologija sa patofiziologijom |
Prof. dr Nikola Ilanković |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Urgentna medicina |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mikrobiologija sa parazitologijom |
Prof. dr Jasminka H.Halilović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Cervikofacijalna patologija |
Prof. dr Branimir Marjanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Farmakologija sa toksikologijom |
Doc. dr Indira D. Hukić |
11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedeljak |
10:00-12:00h |
|
Uvod u dentalnu medicinu |
Prof. dr Dobrila Regoje |
|
|
|
|
Oralna medicina i oralna
patologija |
Prof. dr Nenad Tanasković |
19.03.2023. |
Uroak |
12:00-14:00h |
|
Stomatološka propedeutika |
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Menadžment * |
Prof. dr Hariz Agić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Ekologija i higijena radne
sredine* |
Prof. dr Azijada Beganlić |
16.03.2024. 23.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. |
Subota |
13:15-15:30h 13:15-14:45h 13:15-15:30h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h |
|
Zdravstveno pravo * |
Akademik prof. dr Nedeljko Stanković Doc. dr Denis Husić |
09.03.2024. 23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. 25.05.2024. |
Subota |
11:00-13:00h |
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Dermatovenerologija |
Prof. dr Mithat Tabaković |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Neurologija i psihijatrija sa medicinskom psihologijom |
Prof. dr Nikola Ilanković |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Dentalna radiologija |
Prof. dr Branimir Marjanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Imunologija |
Prof. dr Munevera Osmić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Epidemiologija i infektivne bolesti |
Doc. dr Igor Dragičević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Stomatološka anesteziologija |
Doc. Dr Edin Kaletović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Psihostomatologija |
Doc. dr Edin Kaletović |
16.03.2024. 13.04.2024. |
Subota |
14:00-17:00h 14:00-17:00h |
|
Otorinolaringologija |
Doc. dr Suad Keranović |
09.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 04.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota |
13:00-14:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h 13:00-14:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h 11:00-13:00h |
|
Gnatologija |
Doc. dr Edin Hrštić |
09.03.2024. |
Subota |
10:30-11:15h |
|
Ginekologija i porodništvo |
Doc. dr Begzudin Ahmetović |
25.03.2024. 08.04.2024. 22.04.2024. 13.05.2024. |
Ponedeljak |
14:00-17:00h |
|
Interna medicina |
Prof. dr Mithat Tabaković |
05.03.2024. 19.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 23.05.2024. |
Utorak |
13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-15:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Organizacija zdravstvene zaštite * |
Akademik prof.dr
Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mentalno zdravlje * |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Prevencija i rano otkrivanje
raka * |
Prof. dr Sanda Pribić |
22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. |
Petak |
08:00-12:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
Oralna hirurgija I |
Prof. dr Dobrila Regoje |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Pretklinika i laboratorijska protetika |
Doc. dr Edin Kaletović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Maksilofacijalna hirurgija |
Prof. dr Nenad Tanasković |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
Oralna hirurgija II |
Prof. dr Dobrila Regoje |
|
|
|
|
Pacijenti rizika u stomatologiji |
Akademik prof. dr Rudika Gmajnić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
10:00-12:00h |
|
Oralna implantologija |
Prof. dr Nenad Tanasković |
19.03.2023. |
Uroak |
14:00-16:00h |
|
Restauracijska stomatologija |
Prof. dr Dobrila Regoje |
|
|
|
|
Stomatološki materijali |
Prof. dr Miljan Bajić |
|
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Gerontostomatologija * |
Doc. dr Edin Hrštić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Prevencija i kontrola infekcija * |
Doc. dr Igor Dragičević |
15.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 19.04.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak Petak Petak Petak Petak Petak |
18:15-19:00h 18:15-19:00h 18:15-19:00h 18:15-19:00h 18:15-19:00h 18:15-19:00h |
|
Osnovi biomedicine * |
Akademik prof. dr Rudika
Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IX i X SEMESTAR |
|||||
IX SEMESTAR |
|||||
Poslovno upravljanje u dentalnoj medicini * |
Akademik prof. dr
Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Endodoncija |
Prof. dr Dobrila Regoje |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Parodontologija |
Prof. dr Miljan Bajić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Dječija i preventivna stomatologija |
Prof.dr Dobrila Regoje |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
X SEMESTAR |
|||||
Sudska medicina |
Prof. Dr Sana Pribić |
|
|
|
|
Ortodoncija |
Doc. dr Edin Hrštić |
09.03.2024. |
Subota |
09:45-10:30h |
|
Mobilna protetika |
Doc. dr Edin Hrštić |
09.03.2024. |
Subota |
09:00-09:45h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Metodologija naučnog istraživanja |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Okluzije * |
Doc. dr Edin Hrštić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Prometni traumatizam * |
Akademik prof. dr Rudika
Gmajnić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
13:15-15:00h |
|
XI i XII SEMESTAR |
|||||
XI SEMESTAR |
|||||
Estetska stomatologija |
Prof. dr Dobrila Regoje |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Fiksna protetika |
Doc. dr Edin Hrštić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Forenzička stomatologija |
Doc. dr Edin Kaletović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Urgentna stanja u stomatologiji |
Prof. dr Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
XII SEMESTAR |
|||||
Primarna stomatološka zdravstvena
zaštita – Klinički staž |
|
|
|
|
|
Urgentna medicina – Klinički
staž |
|
|
|
|
|
Urgentna stomatologija – Klinički
staž |
|
|
|
|
|
Dječija stomatologija (pedodoncija)
– Klinički staž |
|
|
|
|
|
Oralna hirurgija – Klinički
staž |
|
|
|
|
|
Liječenje bolesti usta
i parodoncija – Klinički staž |
|
|
|
|
|
Stomatološka protetika – Klinički
staž |
|
|
|
|
|
Liječenje bolesti zuba
– Klinički staž |
|
|
|
|
|
Ortodoncija – Klinički staž |
|
|
|
|
|
Osnovi ustavnog sistema
BiH FBiH, kao i organizacija
zdravstvene zaštite u FBiH |
|
|
|
|
|