FAKULTET ZA MEDICINU, FARMACIJU I ZDRAVSTVO
STUDIJSKI PROGRAM – RADIOLOGIJA
-Prilikom učitavanja rasporeda
neophodan je „refresh (F5)“
*NAPOMENE – Student
ima pravo polagati samo jedan izborni predmet
I
i II SEMESTAR
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Anatomija |
Doc. dr Kristijan Dinjar |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Fizika sa biofizikom |
Doc. dr Dario Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Zaštita od zračenja |
Doc. dr Zoran Petrović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Biologija sa humanom gentikom |
Prof. dr Jasminka H.Halilović |
12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
12:00-14:00h |
|
Radiološka propedeutika |
Prof. dr Haris Huseinagić |
12.03.2024. 26.03.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Utorak Utorak |
14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h 14:00-15:30h |
|
Priprema pacijenata za radiološke postupke |
Doc.
dr Dragan Novosel |
07.03.2024. 18.03.2024. 28.03.2024. |
Četvrtak Ponedeljak Četvrtak |
17:15-18:45h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi informatike* |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
13:15-17:00h |
|
Sociologija * |
Akademik prof.dr Zoran Milošević |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
09:00-11:00h |
|
Medicinska etika* |
Prof. dr Sanda Pribić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
III i IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Fiziologija sa patofiziologijom |
Prof.dr Nikola Ilanković |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Radiologija i nuklearna medicina |
Prof. dr Haris Huseinagić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Urgentna medicina |
Akademik prof.dr
Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Engleski jezik II |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Farmakologija sa toksikologijom |
Doc. dr Indira D. Hukić |
11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedeljak |
10:00-12:00h |
|
Radiografske tehnike I |
Prof.dr Haris Huseinagić |
12.03.2024. 26.03.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. |
Utorak |
15:30h |
|
Doziometrija u radioterapiji |
Akademik prof. dr Mile Petrović |
16.03.2024. |
Subota |
15:15-16:45h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Menadžment * |
Prof. dr Hariz Agić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Ekologija i higijena radne
sredine * |
Prof. dr Azijada Beganlić |
16.03.2024. 23.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 11.05.2024. 18.05.2024. |
Subota |
13:15-15:30h 13:15-14:45h 13:15-15:30h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h |
|
Statističke metode * |
Prof. dr Dario Galić |
07.03.2024. 21.03.2024. 04.04.2024. 18.04.2024. 02.05.2024. |
Četvrtak |
10:00-13:00h |
|
V i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Konvencionalne radiološke metode |
Prof. dr Haris Huseinagić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Homeopatija |
Prof. dr Munevera Bećarević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Radiološka onkologija |
Prof. dr Haris Huseinagić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Stručna praksa I |
Akademik prof.dr
Rudika Gmajnić |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike
rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
VI SEMESTAR |
|||||
Intervencijska radiologija |
Akademik prof. dr
Rudika Gmajnić |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak |
12:00-14:00h |
|
Radiografske tehnike II |
Akademik prof. dr
Mile Petrović |
16.03.2024. |
Subota |
13:45-15:15h |
|
Radioterapija |
Prof. dr Haris Huseinagić |
19.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. 14.05.2024. |
Utorak |
14:00h |
|
Stručna praksa II |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike
rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Organizacija zdravstvene zaštite * |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mentalno zdravlje * |
Akademik prof.dr
Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Prevencija i rano otkrivanje
raka * |
Prof. dr Sanda Pribić |
22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 26.04.2024. 17.05.2024. |
Petak |
08:00-12:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
Zbrinjavanje otpada u radiologiji |
Doc. dr Darko Manjenčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Digitalna radiologija |
Prof. dr Haris Huseinagić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Radiološke intervencije u hitnim stanjima |
Prof. dr Branimir Marjanović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Modifikacija radioloških metoda |
Prof. dr Haris Huseinagić |
19.03.2024. 16.04.2024. 14.05.2024. |
Utorak |
15:30h |
|
Kompjuterizovane radiološke metode |
Prof. dr Haris Huseinagić |
19.03.2024. 02.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. |
Utorak |
17:00h 15:30h 15:30h 09:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Zdravstveno pravo* |
Akademik prof. dr
Nedeljko Stanković Doc. dr Denis
Husić |
09.03.2024. 23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. 25.05.2024. |
Subota |
11:00-13:00h |
|
Osnovi biomedicine * |
Akademik prof. dr
Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Epidemiološke metode u medicini * |
Prof. dr Munevera Osmić |
16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 18.05.2024. |
Subota |
13:00-15:00h |
|