STUDIJSKI PROGRAM INFORMATIKA I TEHNIKA

*NAPOMENE - Sve izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli

Student ima pravo polagati samo jedan izborni predmet

 

I i II SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

I SEMESTAR

Matematika

...

10.10.2017.

24.10.2017.

07.11.2017.

21.11.2017.

05.12.2017.

19.12.2017.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

16:00-18:00h

16:00-18:00h

16:00-18:00h

16:00-18:00h

16:00-18:00h

16:00-18:00h

 

Matematika

Vježbe

Mr Mirsad Trumić

17.10.2017.

31.10.2017.

14.11.2017.

28.11.2017.

12.12.2017.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

13:00-16:00h

13:00-16:00h

13:00-16:00h

13:00-16:00h

13:00-16:00h

 

Arhitektura računarskih sistema i mreža

Doc.dr Momčilo Kokić

05.10.2017.

Četvrtak

13:00-15:00h

 

Strani jezik I-Engleski jezik I

Snježana Majstorović

Lektor 

09.10.2017.

16.10.2017.

23.10.2017.

30.10.2017.

06.11.2017.

13.11.2017.

20.11.2017.

27.11.2017.

04.12.2017.

11.12.2017.

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

14:00-15:30h

14:00-15:30h

14:00-15:30h

14:00-15:30h

14:00-15:30h

14:00-15:30h

14:00-15:30h

14:00-15:30h

14:00-15:30h

14:00-15:30h

 

Strani jezik I-Njemački jezik I

Mirza Karamehić

Lektor

10.10.2017.

17.10.2017.

24.10.2017.

31.10.2017.

07.11.2017.

14.11.2017.

21.11.2017.

28.11.2017.

05.12.2017.

12.12.2017.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

13:00-14:00h

11:00-13:00h

11:00-13:00h

11:00-13:00h

11:00-13:00h

11:00-13:00h

11:00-13:00h

11:00-13:00h

11:00-13:00h

11:00-13:00h

 

II SEMESTAR

Osnovi informatike

Prof.dr Halid Žigić

Predavanja će se održati u ljetnom semestru

 

 

 

Osnovi programiranja

Prof.dr Velimir Dedić

Predavanja će se održati u ljetnom semestru

 

 

 

Elektrotehnika sa elektronikom

Prof.dr Halid Žigić

Predavanja će se održati u ljetnom semestru

 

 

 

Izborni predmeti

Sociologija *

Akademik prof.dr Zoran Milošević

 

 

 

 

Tehnička mehanika *

Prof.dr Pašaga Muratović

 

 

 

 

Statističke metode *

Prof.dr Dragan N. Stančić

 

 

 

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

III i IV SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

III SEMESTAR

Algoritmi i strukture podataka

Prof.dr Velimir Dedić

20.10.2017.

27.10.2017.

03.11.2017.

24.11.2017.

01.12.2017.

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

14:00-17:00h

14:00-17:00h

14:00-17:00h

14:00-17:00h

14:00-17:00h

 

Nacrtna geometrija

Prof.dr Pašaga Muratović

11.10.2017.

25.10.2017.

08.11.2017.

22.11.2017.

06.12.2017.

20.12.2107.

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

Srijeda

12:00-13:00h

10:00-14:00h

10:00-14:00h

10:00-14:00h

10:00-14:00h

10:00-13:00h

 

Strani jezik II-Engleski jezik II

Snježana Majstorović

Lektor 

09.10.2017.

16.10.2017.

23.10.2017.

30.10.2017.

06.11.2017.

13.11.2017.

20.11.2017.

27.11.2017.

04.12.2017.

11.12.2017.

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

Ponedeljak

15:30-17:00h

15:30-17:00h

15:30-17:00h

15:30-17:00h

15:30-17:00h

15:30-17:00h

15:30-17:00h

15:30-17:00h

15:30-17:00h

15:30-17:00h

 

Strani jezik II-Njemački jezik II

Mirza Karamehić

Lektor

10.10.2017.

17.10.2017.

24.10.2017.

31.10.2017.

07.11.2017.

14.11.2017.

21.11.2017.

28.11.2017.

05.12.2017.

12.12.2017.

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

Utorak

14:00-15:00h

09:00-11:00h

09:00-11:00h

09:00-11:00h

09:00-11:00h

09:00-11:00h

09:00-11:00h

09:00-11:00h

09:00-11:00h

09:00-11:00h

 

IV SEMESTAR

Baze podataka

Prof.dr Gordana Đorđević

 

 

 

 

Elektronika

Doc.dr Momčilo Kokić

 

 

 

 

Softverski inženjering

Doc. dr Goran Popović

 

 

 

 

Izborni predmeti

Operativni sistemi *

Doc. dr Goran Popović

07.10.2017.

21.10.2017.

04.11.2017.

18.11.2017.

02.12.2017.

30.12.2017.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

09:00-10:00h

09:00-10:00h

09:00-12:00h

09:00-11:00h

09:00-11:00h

09:00-10:00h

 

Tehnička fizika *

Doc.dr Budimir Tojagić

07.10.2017.

21.10.2017.

04.11.2017.

18.11.2017.

02.12.2017.

16.12.2017.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

 

Menadžment informacionih sistema *

Doc.dr Slobodan Nićin

13.10.2017.

26.10.2017.

10.11.2017.

24.11.2017.

08.12.2107.

Petak

Četvrtak

Petak

Petak

Petak

12:00-14:00h

12:00-14:00h

13:00-14:00h

13:00-14:00h

13:00-14:00h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

V i VI SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

V SEMESTAR

Didaktika

Prof.dr Husejn Musić

14.10.2017.

28.10.2017.

11.11.2017.

25.11.2017.

09.12.2017.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

10:00-14:00h

10:00-14:00h

10:00-14:00h

10:00-14:00h

10:00-14:00h

 

Osnovi arhitekture i građevinarstva

Prof. dr Ivan Hegediš

07.10.2017.

21.10.2017.

04.11.2017.

18.11.2017.

02.12.2017.

16.12.2017.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

10:00-11:30h

10:00-11:30h

10:00-11:30h

10:00-11:30h

10:00-11:30h

10:00-11:30h

 

Računarske mreže

Prof.dr Velimir Dedić

20.10.2017.

27.10.2017.

03.11.2017.

24.11.2017.

01.12.2017.

Petak

Petak

Petak

Petak

Petak

10:00-14:00h

10:00-14:00h

10:00-14:00h

10:00-14:00h

10:00-14:00h

 

VI SEMESTAR

Pedagoška psihologija

Prof.dr Refik Ćatić

 

 

 

 

Projektovanje informacionih sistema

Prof.dr Velimir Dedić

 

 

 

 

Internet tehnologije

Prof.dr Zvezdan Stojanović

 

 

 

 

Izborni predmeti

Elektronsko poslovanje *

Prof.dr Zvezdan Stojanović

07.10.2017.

21.10.2017.

11.11.2017.

02.12.2017.

16.12.2017.

Subota

Subota

Subota

Subota

Subota

12:00-14:00h

12:00-14:00h

14:00-16:00h

12:00-14:00h

12:00-14:00h

 

Telekomunikacije *

Prof.dr Halid Žigić

 

 

 

 

WEB dizajn *

Prof.dr Halid Žigić

05.10.2017.

12.10.2017.

19.10.2017.

26.10.2017.

02.11.2017.

09.11.2017.

16.11.2017.

23.11.2017.

30.11.2017.

07.12.2017.

14.12.2017.

21.12.2017.

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti

VII i VIII SEMESTAR

Predmet

Profesor

Datum

Dan

Vrijeme

Učionica

VII SEMESTAR

Metodika nastave informatike i tehnike

Prof.dr Esed Karić

28.10.2017.

Subota

15:00-16:00h

 

Računarski alati

Prof. dr Gordana Đorđević

31.10.2017.

Utorak

12:00-14:00h

 

Multimedijalni sistemi

Prof.dr Halid Žigić

05.10.2017.

12.10.2017.

19.10.2017.

26.10.2017.

02.11.2017.

09.11.2017.

16.11.2017.

23.11.2017.

30.11.2017.

07.12.2017.

14.12.2017.

21.12.2017.

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

13:00-15:00h

 

VIII SEMESTAR

Kompjuterska grafika i dizajn

Akademik

Prof.dr Mile Petrović

 

 

 

 

Informacione tehnologije

Prof.dr Zvezdan Stojanović

 

 

 

 

Izborni predmeti

Zaštita podataka i računarskih sistema *

Prof.dr Velimir Dedić

 

 

 

 

Kancelarijsko poslovanje *

Akademik prof.dr Zoran Milošević

19.10.2017.

26.10.2017.

02.11.2017.

09.11.2017.

16.11.2017.

23.11.2017.

30.11.2017.

07.12.2017.

14.12.2017.

21.12.2017.

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

Četvrtak

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

10:00-12:00h

 

Aplikativni softver *

Prof. dr Halid Žigić

 

 

 

 

Predmeti obilježeni sa * su izborni predmeti