STUDIJSKI PROGRAM GEODEZIJA
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I
SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika I vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Geodezija |
Prof. dr Gligorije
Perović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II
SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
05.03.2024. 12.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
10:00-11:30h |
|
Matematika II vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Tehnika geodetskih mjerenja |
Doc.
dr Mirko Borisov |
16.03.2024. 12.04.2024. 14.05.2024. |
Subota Petak Utorak |
12:00-16:00h 09:00-13:00h 09:00-13:00h |
|
Teorija grešaka geodetskih mjerenja |
Prof. dr Gligorije
Perović |
15.03.2024. 22.03.2024. 05.04.2024. 19.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. |
Petak |
15:00-18:00h 15:00-18:00h 15:00-17:00h 13:00-15:00h 15:00-17:00h 15:00-17:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Osnovi informatike* |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 02.05.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
13:15-17:00h |
|
Tehnička mehanika* |
Doc. dr Srđan Marinković |
|
|
|
|
Građevinski materijali* |
Prof. dr Lenart Đerđ |
13.03.2024. 28.03.2024. 10.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 22.05.2024. |
Srijeda Četvrtak Srijeda Srijeda Srijeda Srijeda |
10:00-10:45h |
|
III I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Matematika III |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika III vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom |
Prof. dr Slobodan
Manojlović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Geodetski premjer |
Prof. dr Gligorije
Perović |
16.03.2024. 23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. 17.05.2024.
|
Subota Subota Subota Subota Subota Petak |
08:00-11:00h 10:00-13:00h 08:00-10:00h 08:00-10:00h 08:00-10:00h 17:00-19:00h |
|
Teorijska geodezija |
Doc. dr Mirko Borisov |
18.03.2024. 11.04.2024. 13.05.2024. |
Ponedeljak Četvrtak Ponedeljak |
12:00-16:00h 12:00-16:00h 12:00-16:00h |
|
Fotogrametrija i daljinska detekcija I |
Akademik prof. dr Mile
Petrović |
16.03.2024. |
Subota |
12:15-13:45h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Sociologija * |
Akademik
prof. dr Zoran Milošević |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
09:00-11:00h |
|
Geoekologija * |
Prof. dr Stevo Pašalić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Račun izravnanja-osnovni kurs * |
Prof. dr Gligorije
Perović |
23.03.2024. 19.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. |
Subota Petak Petak Petak |
08:00-10:00h 15:00-17:00h 13:00-15:00h 13:00-15:00h |
|
V i VI SEMESTAR |
|||||
V
SEMESTAR |
|||||
Satelitska geodezija |
Prof. dr Gligorije
Perović |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Fotogrametrija i daljinska detekcija II |
Akademik prof. dr Mile
Petrović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Geodetska metrologija |
Prof. dr Gligorije
Perović |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
VI
SEMESTAR |
|||||
Katastar nepokretnosti |
Doc. dr Mirko Borisov |
29.03.2024. 27.05.2024. |
Petak Ponedeljak |
12:00-16:00h |
|
Uređenje zemljišne teritorije |
Doc. dr Milorad Živković |
|
|
|
|
Fizička geodezija |
Doc. dr Mirko Borisov |
19.03.2024. 15.04.2024. |
Utorak Ponedeljak |
09:00-13:00h 12:00-16:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Osnovi ekonomije * |
Prof. dr Nevenka Nićin |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Osnovi ekonomije Vježbe |
Mr Marijana Džombić,
viši asistent |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Osnovi ekološkog inženjerstva * |
Doc. dr Darko Manjenčić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Građansko pravo * |
Prof. dr Brana
Komljenović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
Računarska obrada slike |
Akademik prof. dr Mile
Petrović |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Kartografija |
Prof. dr Tešo Ristić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Lasersko skeniranje terena i objekata |
Prof. dr Gligorije
Perović |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
Inženjerska geodezija |
Doc. dr Mirko Borisov |
30.03.2024. |
Subota |
09:00-13:00h |
|
Stručna praksa |
Prof. dr Halid Žigić |
Studenti su dužni poslije zadnjeg položenog
ispita na toj studijskoj godini, predati svoje dnevnike rada o obavljenoj
stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Pravo i pravni propisi u geodetskoj struci* |
Prof. dr Brana
Komljenović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Napredne tehnike geodetskog projektovanja * |
Prof. dr Gligorije
Perović |
15.03.2024. 22.03.2024. 05.04.2024. |
Petak Petak Petak |
13:00-15:00h 13:00-15:00h 13:00-15:00h |
|
Procjena vrijednosti građevinskih objekata * |
Doc. dr Budimir Tojagić |
|
|
|
|